10 věcí, které potřebujete pro přežití na festivalu

Začala nám hlavní vlna letních festivalů, na které se pohrne velké množství připravených i nepřipravených lidí! My, jakožto milovnící velkým festivalů, jsme si pro Vás připravili 10 nejdůležitějších věcí, které si musíte vzít, abyste přežili jakýkoliv festival! Léty sbírané zkušenosti předané Vám během pár minut!

1) Lístek

Pokud nejste zastánci lezení přes ploty a následného úprku před security, velmi doporučujeme vzít si na takový festival samotnou vstupenku. Případně dost peněz (viz bod 8), abyste si ji zakoupili přímo na místě.

2) Stan

Jedete-li na vícedenní festival, nebylo by na škodu vzít si s sebou i přenosné apartmá v podobě stanu. Dokonce stačí jeden větší stan pro partu kamarádů. Váš přítel jistě za Vás tuto těžkou záležitost sám odnese na zádech a odměnou pro něj může být například samotné postavení vašeho budoucího domova! (Vemte si i kladívko!)

Dobrodružství stan

Photo by Xue Guangjian from Pexels

3) Lékarnička

Při stavění stanu se pravděpodobně kladívkem udeříte do palce, či jiného prstu. Asi je Vám jasné, k čemu budete bod číslo 3 potřebovat. A to nemluvíme ani o Vaší popularitě jakmile budete zavazovat palce ostatním stavitelům stanů a podobných příbytků.

4) Spacák

Známe i situace, kdy na celý festival hlásí teplotní rekordy a spacák se tak stává nejen přikrývkou, ale i levnou saunou. Zábava na dlouhé večery zaručena. Zároveň poskytne teplé útočiště při chladné noci, pokud nemáte partnera, který by vás zahřál svým tělem. Tutíž ve Vašem survival kitu nesmí chybět!

5) Power banka

V době moderních technologií ovšem je velký problém nedostatek energie. Power banka, to jest to zařízení, které Vám poskytne možnost nabít své mobilní zařízení a následně dovolí sdílet Vaše zážitky, jak při stavění stanu, tak při ošetřování a hlavně při samotném sledování Vašich oblíbených interpretů! Energie = život. Život = funkčnost survival kitu!

Festival

Photo by anna-m. w. from Pexels

6) Jídlo a pití

Tento bod jsme shrnuli do jedné kategorie, jelikož jídlo je pro nás diskutabilní záležitost. Z vlastní zkušenosti víme, že bez jídla se dá v klidu 3 denní festival přežít, avšak je nutné, opakujeme NUTNÉ, doplňovat dostatek tekutin! Už je na Vás, jak pojmete tuto radu. Avšak nedoporučujeme začít konzumovat alkohol před postavením samotného stanu! Následky mohou být katastrofální!

7) Ubrousky, kapesníčky

Stále se bavíme o balíčku, který zajistí přežití! Základní hygiena je jedním z předpokladů, že domů nepřijedete s nějakou nepříjemnou chorobou, kterou jste chytli někde na veřejných WC, či po požití potraviny bez umytých rukou! Máme i vyzkoušeno od blízkého kamaráda, že i ubrousek se dá využít jako nástroj k nenápadnému ublinknutí přimo u stolu plný přátel!

8) Peníze

Za co byste si chtěli koupit vodu, jídlo, kamarády? Doporučujeme prvně peníze, pokud dojdou, stále je tu možnost barterového obchodu. Pouze dodržujte základní pravidlo! Nevyměňujte věci ze svého survival kitu! Mohlo by se totiž lehce stát, že Vám v nejhorší situaci dojde ubrousek, nebudete mít kde spát, či nebudete mít dost energie pro post na instagramu!

Peníze festival kit

Photo by Pixabay from Pexels

9) Kondomy

Tato položka slouží výhradně pro přežití na festivalu, kondomy by z dlouhodobého hlediska spíše způsobili vymření populace! Nechcete přeci domů odjíždět s nějakým moribundusem nebo s tím, že na příští festival vůbec nepojedete!

10) Lísteček se svým jménem, místem ubytování a kontakt na nejbližší!

Posledním bodem, který je pravděpodobně tím nejdůležitějším bodem, se stává Váš osobní poznávací label. Můžete to pojmout stejně jako obojek pro psy se jménem a adresou v případě ztráty! I když budete mimo realitu, pořád máte určitou pravděpodobnost přežití s tímto lístečkem poslední záchrany!

 

Stále chcete jet na festival? 🙂


avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
Obrazové soubory
 
 
 
Video a audio soubory
 
 
 

Current track

Title

Artist