Chceš poslouchat, ale nevíš jak? Kompletní průvodce!

Přišli jste na náš web poprvé a netušíte, která bije? Tento krátký průvodce Vám ukáže, že poslouchat naše rádio můžete už jedním kliknutím!

Po zobrazení úvodní stránky na Vás čeká uvítací logo a program aktuálně hraných pořadů pro daný den. Jednotlivé programy můžete kliknutím prohlížet a zjišťovat tak další informace, které Vám pomohou rozhodnout, jaký pořad si pustíte.

Program máme vybraný, dokonce máme štěstí, že je zrovna teď vysílaný. Jak si tento pořad pustit? Velmi snadno! Pokud posloucháte rádio na větších obrazovkách, například na notebooku, čí desktopovém PC, není nic snadnějšího než se podívat na pravý horní roh, kde naleznete položky „Poslouchat“ a „Popup“. Při výběru „Popup“ Vám vyskočí nové okno s přehrávačem, který automaticky spustí přehrávání! Navíc Vám zobrazí aktuálně hraný pořad a následující pořady. Výhodou tohoto okna je, že můžeme překlikávat webem bez toho, aniž by Vám rádio přestalo hrát, to přece nechcete. 😊 Při kliknutí na „Poslouchat“ Vám vyjedete postranní lišta, následně stačí kliknout na ikonku „Play“. V obou případech si můžete vybrat možnost poslouchat mobilní stream, což ocení převážně posluchači na datech.

Obdobné je to i pokud posloucháte na svém mobilním telefonu, jen s tím rozdílem, že ikonky „Popup“ a „Play“ naleznete v dolní části obrazovky!

Poslouchá se Vám lépe? Sdělte nám své dojmy a pocity z poslechu. Stačí překliknout v menu na položku „Formulář“!

Hodně proposlouchaných hodin Vám přeje radioforyou.cz

„Ten největší výběr taneční muziky.“

 


avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
Obrazové soubory
 
 
 
Video a audio soubory
 
 
 

Current track

Title

Artist