Druhý díl PAROOKAVILLE UNCHAINED je venku! Jaké je téma?

Festival Parookaville 2019 který se koná na letišti nedaleko centra městečka Weeze je již několik týdnů minulostí. Na našem webu jsme vám přinesli unikátní report, který si můžete přečíst taktéž v rubrice Aktuality. Pohled zpět ještě před vydáním oficiálního aftermovie dělají i samotní organizátoři, a to sérií videí která nese název PAROOKAVILLE UNCHAINED.

Unchained jsou tématická videa, která jsou zaměřena na strach, přátelství či lásku. V prvním díle s názvem The Adventurous Mind jsme mohli vidět již téma strach ze zážitku, který v městečku snů opustí téměř všechny návštěvníky a ti se díky unikátní atmosféře dokáží odvázat.

Druhá epizoda vypráví o přátelství a nese název New Festival Friends. Bez přátel by každá párty nebyla to pravé. Opět zde zazní téma strach – tentokrát z toho, že lidé budou na párty bez přátel. Ve videu se snaží pořadatelé této velké akce poukázat na to, že filozofie festivalu je také přátelství a sjednocování lidí. Z osobní zkušenosti může náš tým potvrdit, že atmosféra na festivalu je skutečně přátelská a pokud s někým budete chtít prohodit pár slov a oslovíte ho, tak vám garantujeme, že si s vámi daná osoba velice ráda popovídá.

Na zmiňované video se můžete podívat níže.

Cover fotografie: Parookaville, © Robin Böttcher

Označeno jako

Current track

Title

Artist