Kam za hudbou tento víkend? Na Parookaville!

Jsi milovník taneční hudby, festivalů, klubů a celkově párty života? Nevíš, kam se tento víkend vydat a užít si tak jednu z dalších jízd Tvého života? Aby nezůstal nikdo doma, tak jsme pro Vás připravili pár akcí, o kterých by bylo fajn vědět.

Přecejenom máme tu velké množství domácích akcí, tudíž na párty nemusíme chodit vůbec daleko.

Než však začneme s domácí scénou, podíváme se na neměcký festival, který se řadí mezi největší festivaly v Evropě! Ano, již tento víkend se koná Parookaville!

Parookaville

První ročník toho festivalu se konal teprve nedávno a to v roce 2015, kdy ho navštívilo bezmála 25000! Což na první ročník jde, no ne? 🙂 Každým rokem účast stoupá, jen za minulý ročník se protočilo 80000 lidí, to už je slušný koncert! Celý festival je koncipován jako jedno velké město a vypadá božsky! Vyšperkovaný design prostředí, různorodost hudebních stylů, přes 250 DJs a 10 stages! To je Parookaville, jedno unikární město, které nabídne vše, co pravý párty člověk potřebuje.

Jedinou nevýhodou tohoto festivalu je skutečnost, že lístky již nekoupíte. Festival se nám trošku vyprodal. 🙂 Co takhle šetřit na další ročník?

Více informací na https://www.parookaville.com/en/

 

Sophie Francis → EPIC Prague

Další zastávka nebude nikde jinde v samotném hlavním městě. Epic, podle našeho názoru je jedním z nejmodernějších klubů v ČR a rozhodně by měl do něj zavítat každý milovník EDM a proč ne rovnou na akci se Sophie Francis. Vstupné na tuto akci je krásný 270,– Kč v případě klasického vstupu a za VIP vyplácnete 400,– Kč, těch 130 kaček navíc se rozhodně vyplatí, VIP je prostě VIP. 🙂

Pandaland by Holly The Big

Panda sem, panda tam.

Již tradičně jednou v měsíci přichází našlápnutá rezidentní noc Pandaland, kterou má pod taktovkou rezident Holly The Big!

Každý set odpovídá dané akci, ať nepřemýšlíte, co zde uslyšíte! Poslouchejte a navštěvujte! 😛

Kde? Atelier Club

Psychedelické Holešovice

Jak již název napovídá, půjde o akci zaměřenou na psytrance. Psychedelický trance, psytrance nebo psy je subžánr trance hudby charakterizované uspořádáním rytmů a vrstvením melodií vytvořených vysoko tempovými riffy. Stále si neumíte představit o co se jedná? Pusťte si set nebo přijďte rovnou na akci!

Psycho? Koukni sem. 🙂

Stalin Nite Shift

Každý, kdo bydlí v Praze by si jednou měl skočit na Stalina! Atmosféra tohoto místa, spojená s prezentovanou hudnou je neskutečná. Vždy byl zážitek si tam jít jen tak sednout a dát si pivko. V kombinaci s touto událostí rozhodně stojí za návštěvu. Akce je čase 19:00 až 23:59, tutíž v krásném sunset stylu! 🙂

Událost zde!

Použitá cover fotografie: Frank Schoepgens (www.festicket.com)


avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
Obrazové soubory
 
 
 
Video a audio soubory
 
 
 

Current track

Title

Artist