?>

Poslechněte si sety z akce Parookaville 2019 už teď!

Před několika dny jsme Vám nabídli na našich webových stránkách velký report z akce Parookaville, která se koná nedaleko Düsseldorfu. Na již zmiňovaném obrovském eventu mohli návštěvníci vidět ty nejlepší DJs ze světa EDM – například Above & Beyond, Afrojack, Alan Walker, Alesso, Armin van Buuren, Dimitri Vegas & Like Mike, DJ Snake, Felix Jaehn, KSHMR, Lost Frequencies, Martin Solveig, Oliver Heldens, Paul van Dyk, Richie Hawtin, Robin Schulz, Steve Aoki, Sven Väth, The Chainsmokers, Timmy Trumpet, W&W či Yellow Claw. Z třídenního eventu nám organizátoři nabídli také livestream který za tři dny vidělo zhruba 7,5 milionů lidí.

Po skončení festivalu organizátoři rozohdně nelení a postupně nám nahrávají záznamy setů na YouTube kanál (Parookaville), kde si je můžete poslechnout už teď i Vy.

My se nemůžeme dočkat až si od 17. do 20. 7. 2020 opět na letišti u městečka Weeze užijeme sety naživo! Pro aktuální informace doporučujeme sledovat web www.parookaville.com a také Facebook Parookaville.

Cover foto: Parookaville, © ALIVECOVERAGE


Current track

Title

Artist