Víš, kdo jsme?

“Ten nejlepší výběr taneční muziky!”

Kdo jsme?

RadioForYou.cz je internetové taneční rádio, které vzniklo 1.1.2017 a nahradilo tak předchůdce Grebik Radio. Hlavním zaměřením tohoto rádia je elektronická taneční hudbu, známá také pod zkratkou EDM, posluchačům nabízí mnoho žánrů od house po hardstyle.

Proč poslouchat právě RadioForYou.cz ?

Největší předností toho média je vysílání ve velmi vysoké zvukové kvalitě a je dostupná pro každého. Další výhodou je rozmanitá hudební databáze, které sčítá více než 2000 skladeb. Nestane se, že by posluchač slyšel v jeden den dvě stejné skladby. Exkluzivně nabízí posluchačům podcasty Sexy By Nature od Sunnery James & Ryan Marciano nebo CLUBLIFE od Tiesta. Máme také k dispozici podcast UMF Radio.

S původním rádiem (Grebik Radio) byl neodmyslitelně spojen takzvaný formulář, šlo o prvek, který umožňoval komunikovat s týmem rádia a tím docílil k přátelskému pojetí a vytvoření rodinné atmosféry, na které si RadioForYou.cz velmi zakládá a tento prvek je stále nedílnou součástí rádia.

Kontakty

V případě spolupráce lze využít mnoho komunikačních kanálů:

  • email: info@radioforyou.cz
  • facebook: https://www.facebook.com/radioforyoucz/
  • instagram: https://www.instagram.com/radioforyou/

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
Obrazové soubory
 
 
 
Video a audio soubory
 
 
 

Current track

Title

Artist